יום שבת, 17 באוגוסט 2013

750 חוברות לא חזרו הביתה

סיכום לפסטיבל באיחור קל. לא הסתובבתי עם מצלמה וגם לא מצאתי צילום טוב להוכיח שהייתי שם כל יום מימי הפסטיבל. חווית הפסטיבל הייתה בהחלט מוצלחת למרות שינויים שנעשו במבנה הסינמטק שיצרו נתק בין הדוכנים המפוזרים במתחם. הבעיה החריפה בשעות הערב, כאשר נפתח המתחם החיצוני שהיה בהחלט מזמין ונראה מוצלח מהצד. לי היה חסר קצת מוזיקה ואווירת פסטיבל. ביום השלישי התעשתנו ופשוט סחבנו את השולחן שלנו מתוך הסינמטק אל המתחם שבחוץ והשתלבנו עם היוצרים המופלאים. היציאה הייתה בהחלט מוצלחת והניבה פירות מהר מאוד.
למדנו שיעור אחד על הסינמטק החדש ובשנה הבאה נהיה חכמים יותר.

בצד המכירות היה בהחלט לא רע - קצת פחות טוב מהשנה שעברה אבל זה קורה בעיקר מכיוון שהיום בישראל יש הרבה מאוד כנסים שבהם יש במה לקומיקסאים ולכן אני בסך הכל מאוד מרוצה. 750 חוברות לא חזרו אל המחסן ומתחם מסויים אצלי במחסן נותר מיותם מחוברות. חוברות זנזי לא עפו במכירות אבל אדירי התכלת כרגיל נמכרו במארזים לקהל חדש וקהל חוזר ונוכח המכירות אולי השנה אני אצליח בפעם הראשונה להוציא מהמחסן יותר ממה שאני מכניס אליו.
מחכים לי עוד כנסים בסוכות, בחנוכה, בפורים, בפסח ועוד שני אירועים במוזיאון.

בשנה הבאה תהיה מסיבה בפסטיבל - 10 שנים לאדירי התכלת. המון תוכניות יש לקראת האירוע ובקרוב אעלה את התוכניות מול הנהלת הפסטיבל. האם הכל יצא אל הפועל, נראה בקרוב.
בינתיים יש תסריט לחוברת 20 קצרה שתצא כאפילוג לסוף הסיפור כפי שהופיע בחוברת 19. ובחוברת הזו יש כוונות לשתף את הקהילה - פרטים בקרוב.

אז זהו, נדבר בקרוב על התוכניות החדשות - וחג קומיקס שמח