יום שלישי, 25 באוגוסט 2020

התחלתי לעבוד על חומרים לגיוס המוני

את הפרויקט הזה אתם כבר מכירים, אם אתם עוקבים אחר הבלוג הזה. עולם אבשלום עשה קפיצה משמעותית בתקופת הקורונה. עבר עריכה מחודשת וואפילו חלק מהאיורים עברו איור מחדש כדי להתאים לפורמט. אני עכשיו בשלבים הסופיים של האיור והמוצר כבר ממש נראה לעין. אז הלכתי לקבל הצעות מחיר עבור המוצר ואני מתחיל להתכונן לגיוס המונים. 

אולי אם לא הייתה הקורונה והיו כנסים הייתי מוציא את זה כבר בעצמי בשלבים בחוברות כמו שאני עושה עם כל פרויקט קומיקס שלי. אולם העדרם של כנסים מאז פורים ועד סוכות כמו שזה נראה למעשה שומט את הקרקע מכל נקודות המפגש שלי עם הקהל.

בנקודות אלו יש הצלחה תמיד, ואני מחזיר עלויות של התחביב היקר הזה שלי להוציא מוצרי קומיקס לאור. אבל הפעם אני מצייר ומצייר ואין כנס, אין דוכן, אין הזדמנות אפילו למכור את החוברת הראשונה. הסיפור הראשון הוא בן 5 חוברות שכנראה יאוגדו לתוך ספר.
אז עכשיו הגיע הזמן לקחת ברצינות את עניין גיוס ההמונים אחרת הפרויקט הזה לא יראה אור לפחות עוד שנה ואני רוצה להוציא אותו עוד לפני פתיחת השנה האקדמית בסוף אוקטובר.

אז היום הצטלמתי על מסך ירוק. והתחלתי ליצור את הוידאו עבור ההדסטארט. במקום לשבת בדוכן ולקדם הישר ממנו את הקומיקס, אני יושב בדוכן הוירטואלי הירוק ויוצא לפרויקט הדסטארט.