יום ראשון, 23 באוגוסט 2020

קומיקוןליין

 אחרי מספר שבועות בהן אני חופר עם עצמי ובעזרת חברים, מנסה לחשוב איך בכל זאת להתקרב אל הקהל שלי בזמן הקורונה. הסתכלתי על מה שקרה לאנימיקס, מה נעשה בעולם בקומיקונים השונים ניסיתי לבודד את המרכיב העיקרי שחסר בכל הכנסים הללו ולהעניק לו אלטרנטיבה אנושית ראויה במסגרת המגבלות של איסור היתכנסות ואירועים.

אז הסיפור הזה הולך לקרות ביום ראשון האחרון של אוגוסט, תאגרו את הכסף שלכם בביט ופייבוקס כי כנראה תרצו לבזבז חלק ממנו ביריד יחידי מסוגו. חבורת אומני קומיקס ישראלי יכנסו למכללת אורט הרמלין בנתניה. משם נשדר לכם בזום, תוכלו לדבר איתנו, אנחנו נדגים נראה נדבר נרצה ועוד כל מני דברים. תוכלו לשוטט בין חדרי הזום דרך האתר ולהכנס אל הקיוביקים הפרטיים שלנו.

אנו מבטיחים שאת הרכישות שלכם נשלח כבר ביום למחרת. עלות המשלוח היא אחת ואיתה אתם יכולים לרכוש מכל האומנים של הכנס. כלומר תצטרכו לשלם משלוח רק פעם אחת והמשלוח יגיע אליכם בחבילה אחת מכלל האומנים שרכשתם מהם.

אבל אתם לא חייבים לרכוש, אתם יכולים סתם לבוא להיכנס ולראות אותנו עושים סקטצ'ים, מדגימים שיטות עבודה ועוד.

פרסומים בעניין יצאו ממש השבוע בפייסבוק, אינסטא ווצאפ וכו'. רשימת האומנים עדיין בהתהוות. אז היו מוכנים ליריד הקומיקס הכי קרוב שאפשר. אני מלא התלהבות סביב האירוע ומאמין שאם האירוע יהיה הצלחה נוכל לקיים עוד כנסים מסוג זה בעתיד.